IZDAVAM dukan 50m2 / Strog Centar 200m od Plostad

ЦЕНА: По договор

IZDAVAM dukan 50m2 / Strog Centar 200m od Plostad


Dukanot e na prizemje na ul.SOLUNSKA br.212 na raskrsnicata vednas do semaforite kaj STARA BOLNICA / Strog Centar / 200m od plostad.

(informacija za onie koi ne ziveat vo Bitola - Se raboti za mnogu frekfetno mesto, okolnite dukani se: vinoteka, prodavnici za elektricni aparati, oprema i nadzor, salon za kompjuteri, katastarski biroa, osiguritelni kompanii)

Korisna povrsina od 50m2.
Dopolnitelni prostorii: mala kujna i sanitarii +4m2 i vlezen vetrobran +3m2

Dukanot se naoga vo novoizgraden stanben objekt na prizemje i e kompletno opremen.
Ne se izdava edinstveno za dejnostite: ugostitelstvo i kolonijalna prodavnica.


Kontakt telefon: 075-646-023 Tomislav (posle 14 casot)Име:
Град:
Bitola
Телефон:
075646023
Објавен на:
23.08.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Битола
Квадратура:
 50 m2
Под:
 Плочки

Контакт

Име:
Tomislav
Град:
Bitola
Телефон:
075646023
Објавен на:
09.08.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

ИТНО СЕ ПРОДАВА!!!

ИТНО СЕ ПРОДАВА КУЌАТА СО ДВОРНО МЕСТО И НИВА. КУЌАТА Е СО ПОВРШИНА ОД 75М2 НА ДВА СПРАТА, ПОЛУОПРЕМЕНА, СО СОПСТВЕНО ПАРНО ГРЕЕЊЕ, А НА ГОРНИОТ СПРАТ ИМА И КЛИМА, КУЌАТА Е ПРИКЛУЧЕНА НА ВОДОВОД И ...

Цена:35.000 EUR


Објавен на: 20.01.2020
IZDAVAM DELOVNI PROSTORII

Se iznajmuva deloven objekt od 3 prostorii koi se pogodni za Apteka, Ambulanta, Zabar, Pedijatar ili za bilo koja druga vasa potreba. Odlicni uslovi i lokacija, so parking i vodovod vklucen vo cena...

Цена:200 EUR


Објавен на: 19.09.2019
Apartman vo Gevgelija

Se iznajmuva apartman za kratok ili dolg prestoj so kujna,trpezarija,dnevna,spalna,kupatilo,terasa.Opremen e so se sto e potrebno plus klima,kablovska wi-fi,parno

Цена:По договор


Објавен на: 10.06.2019
Apartman i Studio, Grcija

Se izdavaat Apartman i Studio vo Grcija kompletno opremeni.
Apartmanot i Studioto se naogaat edno do drugo.
Oddaleceni se od plaza na 150m.
Apartmanot i studioto se so posebni vlezovi,kupatila,m...

Цена:По договор


Објавен на: 18.04.2018
ИЗДАВАМ ДВА ЛОКАЛА НА 50М ОД ГЛАВНИОТ ВЛЕЗ НА НОВАТА АВТОБУСКА СТАНИЦА

Локалот е 14.5m2 i 17,5m2 има санитарен чвор на ќош е со два излога и гледа према булеварот К.Ј.Питу. Одалечен е помалку од 50м од главниот влез на новата автобуска. Зависно од потребите локалите м...

Цена:По договор


Објавен на: 27.02.2020

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка