Gumi 175/70/R13

ЦЕНА: 6000 мкд

Gumi 175/70/R13


gumite se sava zimski i se samo pet meseci vozeni uste stojat bockite



Град:
skopje
Телефон:
078325536
Објавен на:
19.12.2016

ЦЕНА: 6000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
ramce efremov
Град:
skopje
Телефон:
078325536
Објавен на:
19.12.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

HYNDAI I30 1.4CW

Се продава од прв сопственик,редовно сервисирано возило во овластен сервис.

Цена:5.900 EUR


Објавен на: 19.01.2020
Haska

Se prodavaat haski 4 maski i dve zenski
Info na 070728558

Цена:70 MKD


Објавен на: 14.07.2018
Husquarna

Motorot e vo odlicna sostojba.
za pomalku pari ne se javuvaj.

Цена:15.000 MKD


Објавен на: 10.02.2018
HEMISKO CISTENJE M&M CLEANING AVTOMOBILI GARNITURI DUSECI

Dlabinsko Hemisko
Koristime masini na Karcher I rotorjet
Hemisko dlabinsko cistenje so profesionalni masini dokazani na nasiot pazar (KARCER i ROTOR JET) na site vidovi tapaciri.Rabotime so profe...

Цена:1.500 MKD


Објавен на: 22.06.2016
Gusena pecka na drva

Se prodava gusena pecka na drva vo odlicna sostojba koristena tri grejni sezoni mnogu topli

Цена:12.000 MKD


Објавен на: 12.08.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка