GARAZI

ЦЕНА: По договор

GARAZI


Podzemen parking prostor se izdava
lokacija:Taftalidze 1, Mlecen restoran, ul.Bagdadska 36
Kaj noviot Tinex
50 eu, FIKSNO
Ostanati uste 3Објавен на:
03.02.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Објавен на:
03.12.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Плац

Се продава плац во Радишани(Бутел) на индустриска зона, веднаш до обиколницата.

Цена:По договор


Објавен на: 09.04.2018
Prodavam!!!

Prodavam dvosoben stan vo Tetovo. Povrshina 60m2. Stanot ima dve sobi, kujna,wc. Stanot e na prizemje, ima dvor i dva vleza. Celosno opremen so elementi. Lokacija sproti tekstilno usciliste, blik 7...

Цена:1 MKD


Објавен на: 13.07.2016
kupuvam

vikend kuka

Цена:По договор


Објавен на: 06.04.2015
fabrika

fabrikata e vo odlicna sostojba

Цена:По договор


Објавен на: 17.03.2014
PRODAVAM POLOVNI GUMI RASPAR

2 KOM 205-55-16 LETNI, I MNOGU DRUGI RASPAR - SAMO PO EDNA : 145-80-13, 165-65-14, 185-55-14, 185-65-15, 205-55-16, 215-55-16, 255-40-19. DOBRI GUMI.

Цена:По договор


Објавен на: 21.02.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка