FORD MONDEO KARAVAN

ЦЕНА: 1100 €

FORD MONDEO KARAVAN


PRODAVAM FORD MONDEO KARAVAN 1.8 DIZEL ELEKTRIKA NA STAKLA RETROVIZORI CENTRALNA BRAVA PODESIV VOLAN PROIZVEDENA 99 GODГрад:
VELES
Телефон:
078221996
Објавен на:
19.01.2015

ЦЕНА: 1100 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Ford Mondeo
Година на производство:
 1999
Град:
 Велес
Поминати километри:
 280000 km
Гориво:
 Дизел
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 100 кс
Аудио систем:
 ЦД плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Борд компјутер
check Airbag
check Ел. стакла
check Металик боја
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
SLAVE NASTOVSKI
Град:
VELES
Телефон:
078221996
Објавен на:
11.01.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка