FAR OD SKODA YETI OD VOZACKA STRANA

ЦЕНА: По договор

FAR OD SKODA YETI OD VOZACKA STRANA


FAR OD SKODA YETI OD VOZACKA STRANAИме:
Град:
Скопје
Телефон:
070627856
Објавен на:
30.03.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
igor
Град:
Скопје
Телефон:
070627856
Објавен на:
10.06.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Kuka so pogled na ezero 2 minuti od plostad Ohrid

Се продава куќа во стариот дел на градот (втор ред на куќи над чаршијата), на 80 м од плоштад и поглед на езеро. Куќата има приземје(летна кујна, соба, тоалет и дворче), два спрата( целосно уредени...

Цена:230.000 EUR


Објавен на: 29.03.2018
Prodazba na plac

Plac vo Indzikovo, na avtopat kaj pesackiot most.

Цена:По договор


Објавен на: 13.03.2018
Se prodava plac

Se prodava plac od 1200m2 vo Katlanovo kaj stariot pat karsi benzinskata pumpa na Makpetrol.

Цена:10.000 EUR


Објавен на: 03.12.2017
Evtino smestuvanje vo Ohrid

izdavam nova komplet namesena trokrevetna garsonjera so besplaten parking vo centar na Ohrid den 25 evra slobodna od 15.08 2015 lice za kontakt caci 078 241 905 sloboden vednas i od esen septevri...

Цена:20 MKD


Објавен на: 16.08.2015
FAROVI Z-101; HALOGENKI SATURNS; STOP SVETLA...

* FAROVI - Z-101;
* HALOGENKI ZOLTI -SATURNS- /OKRUGLI 14cm/
* HALOGENKI ZOLTI /PRAVOAGOLNI 17x8cm/;
* SHTOP SVETLA -SATURNS-;

Цена:600 MKD


Објавен на: 09.08.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка