Delovi od Ford Escort 1999, 1.6 benzinec

ЦЕНА: 1 €

Delovi od Ford Escort 1999, 1.6 benzinec


Se prodavaat delovi od Ford Escort 1999g. 1.6 benzinec, 66 KW, i delovi od motorot.
Cena po dogovor za sekoj del. Vo slikite ima spisok so site delovi.
Kontakt: Blage 078/492329Град:
Kumanovo
Телефон:
078492329
Објавен на:
13.08.2018

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Град:
 Куманово

Контакт

Име:
Blage Dodevski
Град:
Kumanovo
Телефон:
078492329
Објавен на:
25.10.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Eftino Chrysler Grand Voyager

Здравко 075/933-820

Цена:1.000 EUR


Објавен на: 21.08.2017
се продава

се продава нива во с.Конско,Гевгелија.Нивата е во близина на асфалтниот пат Гевгелија-смрдлива вода.Идеална е за викендица.
површина 1784м2,кп 244/1,КО Конско.

Цена:7.000 EUR


Објавен на: 22.07.2017
Kolata e vo dobra sostojba

Za poveke informacii na tel.078419474

Цена:700 EUR


Објавен на: 04.07.2017
Банско - Продажба на двособен апартман Mountain Paradise 2 Complex

Агенција за недвижности Глобал продава двособен апартман(БЕЗ ПРОВИЗИЈА ЗА КУПУВАЧОТ) во Банско во Хотелски комплекс Mountain Paradise 2 Complex, со затворен базен, спа центар.

Карактеристики:
К...

Цена:13.500 EUR


Објавен на: 16.01.2018
IMT 539

ODLICNO SOCUVAN

Цена:1 MKD


Објавен на: 26.06.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка