Dacia Logan 1.4 MPI vo super sostojba

ЦЕНА: 2300 €

Dacia Logan 1.4 MPI vo super sostojba


Продавам Dacia Logan 1.4 mpi со поминати скоро 97000 км. Регистрација до 10.Октомври 2017- скоро цела година! Прв газда сум а колата е во одлична состојба. Возена е само на кратки релации за свои потреби. Располага со фул опрема, ABS, серво волан, воздушни перничиња, електроника на стакла, клима, фабрички цд плеер, 4 зимски гуми кои се возени само минатата зима, и 4 летни гуми кои се возени ова лето, сменет ребраст каиш, водна пумпа и скоро сите филтри на 90.000 во авто сервис Ангелески во Гостивар. во септември оваа година сменети се и дискови и кочници. Сето ова може да си го проверите во било кој сервис каде што вие ќе посакате. Покрај останатото нудам и филтер за клима кој не е сменет а е купен, како и два полумесеци кои ги набавив од грција а кои не успеав да ги сменам затоа што се решив да ја продадам колата. Колата е супер и вреди да се види а ја продавам затоа што купив нова од Швајцарија и немам услови да чувам две коли. За цената може да се поразговара доколку имате сериозна намера да купувате и доколку плаќате воГрад:
Mavrovo i Rostushe
Телефон:
078495591
Објавен на:
05.12.2016

ЦЕНА: 2300 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Dacia Logan
Година на производство:
 2006
Град:
 Гостивар
Поминати километри:
 97000 km
Гориво:
 Бензин
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 / кс
Аудио систем:
 ЦД плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Airbag
check Ел. стакла
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
Hamlet Ahmedi
Град:
Mavrovo i Rostushe
Телефон:
078495591
Објавен на:
05.12.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Iznajmuvam apartmani vo Nea Kalikratia,Grcija.

Iznajmuvan apartmani (mazonetki) vo Nea Kalikratia ,kujna,dnevna,kupatilo ,spalna,160 litri solaren boljer,klima ured,internet I parking mesto.Odalecenost od plaza 180 metri.Se izdava za 120 dena ...

Цена:По договор


Објавен на: 13.03.2018
Delovi za mazda 6 - 2004

Delovi za mazda 6 - 2004 - 120 hp CITD i BANDASHI/GUMI 215/45/18

Цена:1 MKD


Објавен на: 10.03.2018
Продавам Home Cinema Amplifier Yamaha DSP-AX763

Појачалото е во одлична состојба, можи да се види по далечинското!! Во коплет оди и микрофон за подесување на звучниците.

Карактеристики:

Цена:16.000 MKD


Објавен на: 09.03.2018
Продавам Слама

Се продава слама 150 бали

Цена:По договор


Објавен на: 06.03.2018
APIHERBAL ZA MASKA I ZENSKA PLODNOST

Против импотенција,машки стерилитет,слаба сперма,мал број на подвижни сперматозоиди,нарушена ерктилна функција.
за мажи FOR MAN Heracleum spondylium-koren od meckina sepa,Tribulus terestris-Babin ...

Цена:5.700 MKD


Објавен на: 15.02.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка