AKCIJA NA GUMI 3+1 GRATIS

ЦЕНА: 1 мкд

AKCIJA NA GUMI 3+1 GRATIS


Novi gumi Ekstra ceni.Mozno plakanje so karticka i faktura.
1.Michelin
2.Continental
3.Bridgestone
4.Good year
5.Dunlop
6.Pirelli
7.Sava
8.Fulda
9.Firestone
10.Debica
11.Hankook
12.Tigar
13.Vredestein
14.DaytonИме:
Град:
skopje
Телефон:
071-233-483
Објавен на:
12.08.2015

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
loki komerc
Град:
skopje
Телефон:
071-233-483
Објавен на:
25.06.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Citroen C5 2.0 HDI - 2009 g.- Euro 5 - Perfekten

Продавам Citroen C5 2.0 дизел, Евро 5 стандард,140 кс. прозизведен 2009 година, со многу додатна опрема..

- ЕКСТРА АВТОМОБИЛ, КАКО НОВ со одлични перформанси, за многу поволна цена !

Цена:5.600 EUR


Објавен на: 23.01.2020
Blackberry Priv

Продавам Blackberry Priv (encrypted) работи на сите мрежи со плус 16 gb sd card и лимитирана оригинална маска. Цена: 8.000 мкд. Повеќе инфо за телефонот: https://www.gsmarena.com/blackberry_priv-7587.php

Цена:8.000 MKD


Објавен на: 17.01.2020
Barame klient sovetnik / konsultant za mediumi (Call Agent)

Vie stanuvate del od našiot meǵunaroden tim postojano raste. So našite novi centri na Balkanot nie go usovršuvame t.n. autsorsing za delovni procesi (BPO) za naši proiz...

Цена:550 EUR


Објавен на: 11.11.2019
Huawei GT Smartwatch

Продавам гланц нов паметен часовник Huawei GT smartwatch со фабричка кутија е, и многу малце е користен. На лик е многу убав за носење како часовник, а и многу е корисен за вежбање. Прати срцева ак...

Цена:8.500 MKD


Објавен на: 05.11.2019
prodavam gumi miselin

175-14-65 letni miselin 4 gumi 1500 den imaat solidna sara.

Цена:1.500 MKD


Објавен на: 01.06.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка