Се продава DAEWOO MATIZ 2005

ЦЕНА: 1500 €

Се продава DAEWOO MATIZ 2005


Прв сопственик, чуван и одржуван, не е таксиран, на отворен пат поминати 70 % од километрите.
Регистриран до 9 април 2019 и зелен картон за цела годинаГрад:
Велес
Телефон:
+38975341400
Објавен на:
12.07.2018

ЦЕНА: 1500 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Daewoo Matiz
Година на производство:
 2005
Град:
 Велес
Поминати километри:
 200000 km
Гориво:
 Бензин
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 / кс

Контакт

Име:
Јованче Манасков
Град:
Велес
Телефон:
+38975341400
Објавен на:
12.07.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Се продава

Трособен стан од 67м2, изграден 2016 година, со сопствено греење (фонкојлери), многу економично што работи со своја инсталација, која не дозволува влез на надворешниот воздух. Станот е нов, со убав...

Цена:1.080 EUR


Објавен на: 17.06.2020
Se prodava Renault Megane 1.5 dci

Se prodava Renault Megane 1.5 dci 2003ta, registrirano do 18.03.2020 god, mala potrosuvacka, dobro vozilo za vozac pocetnik. Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

Цена:2.300 EUR


Објавен на: 29.04.2019
elementi za kovani ogradu i sari po zadadeni dimenzii

Izrabotka na kovani elementi i sari po zadadeni dimenzii

Цена:По договор


Објавен на: 17.04.2020
Талпи и Греди

Продавам 5 добро зачувани талпи (дебелина 5 cm, ширина 26 cm, должина 397 cm), 1 амортизирана талпа (дебелина 4 cm, ширина 28 cm, должина 377 cm) и 2 добро зачувани греди (дебелина 9.5 cm, ширина 8...

Цена:По договор


Објавен на: 02.07.2018
Се продава

Се продава чопер Venox 250 cc
Прва регистрација 2008 год.
Чоперот е скоро нов, не многу возен со мали модификации на изгледот.

Цена:По договор


Објавен на: 06.05.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка