Се продава DAEWOO MATIZ 2005

ЦЕНА: 1500 €

Се продава DAEWOO MATIZ 2005


Прв сопственик, чуван и одржуван, не е таксиран, на отворен пат поминати 70 % од километрите.
Регистриран до 9 април 2019 и зелен картон за цела годинаГрад:
Велес
Телефон:
+38975341400
Објавен на:
12.07.2018

ЦЕНА: 1500 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Daewoo Matiz
Година на производство:
 2005
Град:
 Велес
Поминати километри:
 200000 km
Гориво:
 Бензин
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 / кс

Контакт

Име:
Јованче Манасков
Град:
Велес
Телефон:
+38975341400
Објавен на:
12.07.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Се продава Пежо 307

Се продава Пежо 307, 2005 година со изминати 220000 километри. Регистрирано е до Јануари 2021, со сет зимски гуми користени неколку месеци и една резервна гума, и направен редовен сервис пред еден ...

Цена:2.400 EUR


Објавен на: 08.02.2020
Продавам Рено-Меган, седан, 1.4л, бензинец, производство 2004

Возилото е во многу добра состојба без дефект, со само 67000км поминати. Купено во Македонија од ХИТ Ауто во 2004 год, прва рака продавач. Цело време возено внимателно од женска особа, претежно во ...

Цена:3.250 EUR


Објавен на: 08.10.2019
Se prodava Renault Megane 1.5 dci

Se prodava Renault Megane 1.5 dci 2003ta, registrirano do 18.03.2020 god, mala potrosuvacka, dobro vozilo za vozac pocetnik. Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

Цена:2.300 EUR


Објавен на: 29.04.2019
Ford Focus

Ford Focus 2004 god, 140500km, Kupen od MIDA Atestiran plinski ured(so sistem za podmackuvanje), Klima, Klima stakla so atest, Centralno zaklucivanje, Alarm, Xsenon svetla, Parking senzor, Aluminiu...

Цена:3.200 EUR


Објавен на: 27.09.2018
Se prodava tico

Voziloto e vo odlicna sostojba od prv sopstvenik i ne e taxirano. Redovno odrzuvano so smeneti novi gumi

Цена:1.000 EUR


Објавен на: 29.03.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка