СЕ ПРОДАВА

ЦЕНА: 4500 €

СЕ ПРОДАВА


СЕ ПРОДАВА ФОРД ГАЛАКСИ
регистрација до : МАРТ 2018- 7 СЕДИШТА И АТЕСТИРАНА КУКА
ГОРИВО:ДИЗЕЛ
БОЈА : ЦРНАИме:
Град:
Veles
Телефон:
070/315-127
Објавен на:
09.05.2017

ЦЕНА: 4500 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Ford Galaxy
Година на производство:
 2004
Град:
 Велес
Поминати километри:
 213000 km
Гориво:
 Дизел
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 116 кс
Аудио систем:
 ЦД плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Airbag
check Ел. стакла
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
Toni Dukov
Град:
Veles
Телефон:
070/315-127
Објавен на:
09.05.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

СЕ ПРОДАВА Приземје

на ул.Пирин Планина бр.14, во Велес. се продава приземје од 60м2,двор од20 м2 со посебен влез, струја и вода. Информации на 078344503 078344506

Цена:По договор


Објавен на: 06.10.2016
2015 Scott Genius 900 Tuned MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Carbon / IMP / HMX /

Цена:3.250 EUR


Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Genius 730 MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Alloy 6061 custom butted

Цена:1.700 EUR


Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Genius 720 MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Carbon / IMP / HMF /

Цена:1.800 EUR


Објавен на: 14.07.2015
2015 Scott Genius 710 MTB - GOJAMESSPORT

SPECIFICATION :

Frame
Genius Carbon / IMP / HMF /

Цена:2.570 EUR


Објавен на: 14.07.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка