СЕ ПРОДАВА ГОЛФ 6

ЦЕНА: 9500 €

СЕ ПРОДАВА ГОЛФ 6


РЕГИСТРАЦИЈА ДО 11 МЕСЕЦ 2017ГОРИВО : ДИЗЕЛВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБАИме:
Град:
Veles
Телефон:
070/315-127
Објавен на:
11.05.2017

ЦЕНА: 9500 €

Карактеристики:

Марка возило:
 VW Golf
Година на производство:
 2010
Град:
 Велес
Поминати километри:
 77155 km
Гориво:
 Дизел
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 90 кс
Аудио систем:
 МП3 плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Airbag
check Ел. стакла
check Металик боја
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
Toni Dukov
Град:
Veles
Телефон:
070/315-127
Објавен на:
09.05.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка