Ракета за Renault Megane 2

ЦЕНА: 70 €

Ракета за Renault Megane 2


Ракета за Renault Megane 2 (половна - исправна)
Spare part: Steering Column Switch
Manufacturer number (Renault code): 8200216462
Valeo number / code: 251640
Функции:
- Светло + трепппкачи
- Светло за магла – напред + назад
- Брисач со перач напред + назад (единечно и наизменично бришење)
- Кабел за Airbag (Clockspring for Airbag)
- Контрола на патувањето (Cruise control)
- Патен компјутер (On-board computer)Град:
Скопје
Телефон:
070325705
Објавен на:
03.10.2016

ЦЕНА: 70 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Горан У.
Град:
Скопје
Телефон:
070325705
Објавен на:
03.10.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Се продава телефон 2000ден Coolpad Torino r108

Се продава телефонот со гаранција, одназад само маска нема.

Цена:2.000 MKD


Објавен на: 28.03.2018
Prodavam turbina

Prodavam reparirana turbina za reno scenik 1.9 dci

Цена:170 EUR


Објавен на: 08.05.2017
Evro kuka

Evro kuka za golf3, 4,5,6, opel corsa b, c, astra h, mercedes. C, E, parner, berlingo, pikaso, reno csenik, fiat doblo, i mnogu drugi, moze i da izrabotime kuka za skoro sekoe vozilo so montaz...

Цена:4.000 MKD


Објавен на: 21.02.2017
4 ZIMSKI GUMI TIGAR

Prodavam 4 zimski gumi marka TIGAR, dimenzii 175x65x14.
CENA POVOLNA

KONTAKT:

Цена:1 MKD


Објавен на: 07.12.2016
TAKSI PREVOZ ZA HALKIDIKI SEKOJ DEN

VRSIME TAKSI PREVOZ SO UDOBNI I BEZBEDNI VOZILA MERCEDES E klasa VRSIME SOPING TURI ZA SOFIJA I SOLUN-IKEA,JAMBO,KOSMOS.LESKOVAC,NIS,BEOGRAD KAKO I DO AERODROMITE VO SOLUN,SOFIJA,BEOGRAD,PRISTINA.V...

Цена:30 EUR


Објавен на: 27.06.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка