Продавам Suzuki Wagon R+ Ефтино И Поволно

ЦЕНА: 1000 €

Продавам Suzuki Wagon R+ Ефтино И Поволно


Продавам Suzuki Wagon R+ во екстра возна состојба. Со возилото давам и две (нови) предни зимски гуми. Регистрирано до 2019 Јануари. Бензин, 1,0 . Година на производство 1999. Зачувано,(втор сопственик) .Лице за контакт Сашко (Велес)Град:
Велес
Телефон:
078/34 00 71
Објавен на:
16.11.2018

ЦЕНА: 1000 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Suzuki Jimny
Година на производство:
 1999
Град:
 Велес
Поминати километри:
 100 km
Гориво:
 Бензин
Врати:
 4-5 врати
Коњски сили:
 120 кс
Аудио систем:
 ЦД плеер

Дополнително:

check Сервисна книшка
check Чиста документација

Контакт

Име:
Сашко Стојанов
Град:
Велес
Телефон:
078/34 00 71
Објавен на:
16.11.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

VIAGRA,KAMAGRA CIALIS - ORGINALNI PROIZVODI $$$ 077 801 142 $$$

KAMAGRA TABLETI 4×100 MG,TABLETITE SE SO OVOSHEN VKUS,SE LIZAT KO BOMBONI.KAMAGRA ORAL JELLY,7 KESICHKI SO OVOSHEN VKUS,SE SHMUKAAT.KAMAGRA SHUMECHI TABLETI,7 TABLETI SE RASTVARAAT VO CASHA V...

Цена:По договор


Објавен на: 26.02.2020
Sliki maslo na platno Divna Pesikj

Продаваме оригинални, потпишани уметнички дела - слики, масло на платно, на сликарката Дивна Пешиќ.
Дивна Пешиќ е современа сликарка, македонска шампионка во стрелање и учесничка на две Олимпијади...

Цена:3.000 EUR


Објавен на: 24.02.2020
Prodavam kuka

Se prodava edinecka kuka vo Bitola na prekrasna lokacija vo Brusnicka naselba, so pogled na Pelister, dvor so borovi i brezi, kukata e vo odlicna sosotojba so se potrebno za ziveenje. Kukata e na e...

Цена:1 EUR


Објавен на: 10.07.2018
Продавам Home Cinema Amplifier Yamaha DSP-AX763

Појачалото е во одлична состојба, можи да се види по далечинското!! Во коплет оди и микрофон за подесување на звучниците.

Карактеристики:

Цена:16.000 MKD


Објавен на: 09.03.2018
Продавам Renault Megane 1.6 /2003год

Kolata e od Germanija prv gazda so pominati 108 000km,klima tronik ful oprema registrirana do 12-2016g

Цена:3.500 EUR


Објавен на: 20.01.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка