ПРОДАВАМ ГАРАЖА

ЦЕНА: 3100 €

ПРОДАВАМ ГАРАЖА


Се продава гаража во ТЦ Скопјанка , 12м2.

070 255413Објавен на:
20.12.2015

ЦЕНА: 3100 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Објавен на:
29.09.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

ПРОДАВАМ ЛАГЕР SKF И ЦИЛИНДАР ЗА КОЧНИЦА ЗА FIAT PUNTO 55S 97 год.

ЛАГЕРОТ И ЦИЛИНДАРОТ СЕ НОВИ, НЕУПОТРЕБУВАНИ. ЈА ПРОДАДОВ КОЛАТА И НОВИОТ ГАЗДА САКАШЕ ДА СТАВИ ПОЛОВНИ ДЕЛОВИ. ТАКА МИ ОСТАНАА ДЕЛОВИТЕ. ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА

Цена:3.000 MKD


Објавен на: 14.02.2020
Се продаваат 14 паркинг места во сутеренска гаража.

Квадратаурата и цената зависат од колку паркинг места ќе се купат. (од 16м2 до 87м2)
Цена за паркинг место од 4000€ - 6000€ (зависно од големината на паркинг местото). Ѕидани гаражи од ...

Цена:4.000 EUR


Објавен на: 07.11.2018
Prodavam podzemna garaza

Se prodava podzemna garaza vo K. Voda ul G.Dimitrov so imoten list

Цена:3.000 EUR


Објавен на: 07.12.2016
Се продава гаража

Се продава гаража во Скопјанка 12 метри квадратни.Цена поволна.

Цена:По договор


Објавен на: 02.10.2015
Prodavam garaza vo TC Antiko

Prodavam garaza od 16 m2 podzemna vo TC Antiko
tel 070/242-755

Цена:6.000 EUR


Објавен на: 15.01.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка