ИТНО !!! Се продава куќа од 190м2 во Велес

ЦЕНА: 1 €

ИТНО !!! Се продава куќа од 190м2 во Велес


Се продава стара куќа од 190м2.
Прв спрат 80м2, втор спрат 110м2 и двор од 60м2.
Се наоѓа на мирна локација после училиштето “Кирил и Методиј“ веднаш до градинката.
Куќата не е за живеење.Телефон:
+389 71 594 395
Објавен на:
29.07.2015

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Град:
 Велес
Квадратура:
 190 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје + кат

Контакт

Име:
Оливер
Телефон:
+389 71 594 395
Објавен на:
29.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка