Делови за YAMAHA DT, TZR, WR, YZ, TDM, XT, FZ, FZR, FJR, YZF, XJ, XV, XJR

ЦЕНА: 1 мкд

Делови за YAMAHA DT, TZR, WR, YZ, TDM, XT, FZ, FZR, FJR, YZF, XJ, XV, XJR


СПЕЦИЈАЛИЗИРАНА ПРОДАВНИЦА ЗА МОТОДЕЛОВИ

Делови за YAMAHA DT, TZR, WR, YZ, TDM, XT, FZ, FZR, FJR, YZF, XJ, XV, XJR

http://motoparts.com.mk
MOTOPARTS обезбедува високо квалитетни резервни делови за моторцикли и скутери за потребите на македонскиот пазар.
Како постојан добавувач на резервни делови и опрема за моторцикли и скутери располагаме со повеќе 0д 13.000 артикли кои ќе ги задоволат вкусовите и на најпрефинетите муштерии.
Постојано истражувајќи ги модерните трендови и потребите на пазарот, секојдневно го збогатуваме широкиот спектар на артикли задоволувајќи го нашето менаџерско мото: најдобра цена- најдобар квалитет.
Нашата компанија лоцирана на ул. Благој Ѓорев бр.152 во Велес – Република Македонија, располага со продажно-изложбен и магацински простор од 600 m2 во приватна сопственост, на кој ќе можете да ги видите и добиете сите потребни информации за најновите артикли на пазарот за резервни делови и опрема за моторцикли и скутери од сите светски брендовиГрад:
Велес (населба Тунел)
Телефон:
043522757
Објавен на:
03.12.2012

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Велес

Контакт

Име:
Мото Делови Велес
Град:
Велес (населба Тунел)
Телефон:
043522757
Објавен на:
03.10.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка