Две куќи и дворно земјиште

ЦЕНА: По договор

Две куќи и дворно земјиште


Се продава недвижен имот ,две куќи и дворно земјиште, во с.Град-Делчево, со Квадратура 179м2 и дворна површина 518 м2

Имотот располага со Дуплекс-лепена куќа, 2 спрата,5 соби, 2 балкони, 2 бањи , 1 подрум, 1 гаража, 2 паркинг места.Град:
Delcevo
Телефон:
071/273-954
Објавен на:
08.01.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Делчево
Квадратура:
 179 m2
Број на соби:
 5+ соби
Катови (за куќи):
 Приземје + 2 ката

Дополнително:

check Чиста документација

Контакт

Име:
Blagoj Angelovski
Град:
Delcevo
Телефон:
071/273-954
Објавен на:
20.11.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

OrbiTrek Platinum Plus

Се продава скоро нов OrbiTrek Platinum Plus. Купен од продавница за спортска опрема

Цена:7.000 MKD


Објавен на: 05.10.2019
Продавам мебел

Кујна од медијапан, во одлична состојба.
Комплет дневна соба:регал,ТДФ и табуретка и клуб масичка речиси неупотребени.
Детски кревет со фиока 205х95 цм.
Гардеробер за спална со пет врати.

Цена:По договор


Објавен на: 29.03.2019
Се продава мешалка за бетон и косилка за трева!

Се продава мешалка за бетон и косилка за трева!Цена по договор!

Цена:По договор


Објавен на: 26.11.2018
SE PRODAVAAT PRESLATKI SIBIRSKI SAMOJEDI CISTOKRVNI 6 !!!

SE PRODAVAAT CISTOKRVNI SAMOJEDI 5 MASKI 1 ZENSKO VTORO LEGLO OD PRVOKLASNI RODITELI KOJ SE MOJA SOPSTVENOST KUCENCARA MOZE DA SE ZEMAT POSLE 1 AVGUST KOGA KJE NAPOLNAT 6 NEDELI PRILOG SLIKI OD NIV...

Цена:1 EUR


Објавен на: 27.07.2018
Продавам ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ И ДУШЕК

Креветчето е иверица и дрво со две фиоки на тркалца со кочници. Душекот е DORMEO comfort 70/140 sm


креветче - 3500 денари

Цена:7.000 MKD


Објавен на: 05.05.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка