Гаража во Дебар Маало

ЦЕНА: 2000 мкд

Гаража во Дебар Маало


Се издава надземна гаража во Дебар Маало од тврда градба погодна за магацин или работилница. Гаражата е со имотен лист.Град:
Skopje
Телефон:
078277585
Објавен на:
28.09.2016

ЦЕНА: 2000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Kostantin Ciriviri
Град:
Skopje
Телефон:
078277585
Објавен на:
03.10.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

garazza so mozznost za prenamena

garazata e suterenska vo zgrada na ubava lokacija spoena e so podrum kv okolu 30m2

Цена:11.111.111 MKD


Објавен на: 20.02.2018
Се продаваат 14 паркинг места во сутеренска гаража.

Квадратаурата и цената зависат од колку паркинг места ќе се купат. (од 16м2 до 87м2)
Цена за паркинг место од 4000€ - 6000€ (зависно од големината на паркинг местото). Ѕидани гаражи од ...

Цена:4.000 EUR


Објавен на: 07.11.2018
SE PRODAVA GARAZA NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO CENTAR

Agencija IMPULS prodava atraktivna garaza 21m1 vo Centar sproti Soborna crkva, vo nova zgrada so odlichen pristap po solidna cena.

Kontakt:
MARIJA IMPULS AGENCIJA 070/274-423

Цена:11.000 EUR


Објавен на: 18.01.2017
se izdava garazen prostor

se izdava garazen prostor mesecno

Цена:45 EUR


Објавен на: 08.10.2016
издава Гаража во дДбармало

izdavam magacinski prostor vo debarmalo 40m2 so priklucok na voda

Цена:50 EUR


Објавен на: 30.04.2015

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка