АМОРТИЗЕРИ ПРЕДНИ - КИНЕСКИ СКУТЕР ARORA/YIYING

ЦЕНА: 2800 мкд

АМОРТИЗЕРИ ПРЕДНИ - КИНЕСКИ СКУТЕР ARORA/YIYING


АМОРТИЗЕРИ ПРЕДНИ - КИНЕСКИ СКУТЕР ARORA/YIYING
само во MOTOPARTS Велес Mоже да се купи веднаш ONLINE од : http://motoparts.com.mk ДЕЛОВИ ЗА СИТЕ МОТОРЦИКЛИ И СКУТЕРИ НА ЛАГЕР !!!
MOTOPARTS обезбедува високо квалитетни резервни делови за моторцикли и скутери за потребите на македонскиот пазар.
Како постојан добавувач на резервни делови и опрема за моторцикли и скутери располагаме со повеќе 0д 13.000 артикли кои ќе ги задоволат вкусовите и на најпрефинетите муштерии.
Постојано истражувајќи ги модерните трендови и потребите на пазарот, секојдневно го збогатуваме широкиот спектар на артикли задоволувајќи го нашето менаџерско мото: најдобра цена- најдобар квалитет.
Нашата компанија лоцирана на ул. Благој Ѓорев бр.152 во Велес – Република Македонија, располага со продажно-изложбен и магацински простор од 600 m2 во приватна сопственост, на кој ќе можете да ги видите и добиете сите потребни информации за најновите артикли на пазарот за резервни делови и опрема за моторцикли и скутери од сите светски брендовиГрад:
Велес (населба Тунел)
Телефон:
043522757
Објавен на:
09.11.2012

ЦЕНА: 2800 мкд

Карактеристики:

Град:
 Велес

Контакт

Име:
Мото Делови Велес
Град:
Велес (населба Тунел)
Телефон:
043522757
Објавен на:
16.05.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка