Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Trosoben stan vo Aerodrom 74 m2

Se izdava trosoben stan vo Aerodrom vo blizina na Palma, na visoko prizemje delumno renoviran , PVC prozori so 2 spalni sobi, dnevna so trpezarija, kujna kupatilo, terasa, logija i podrum.

Цена:250 €

   

Објавен на: 26.06.2019
Trosoben stan vo Aerodrom 74 m2

Prodavam trosoben stan od 74 m2 na prizemje kaj Palma vo Aerodrom so dve spalni sobi, dnevna so trpezarija, kujna, kupatilo, terasa i logija i podrum. Stanot e delumno renoviran ( novi PVC prozori ...

Цена:73.000 €

   

Објавен на: 03.09.2014
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка