Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Satelitski Sistemi

Prodazba montaza i servis na Satelitski Sistemi Dreambox resiveri HD,oprema za satelitski sering pretplata se komplet
Dreambox DM800 HD 160 evra
Dreambox DM500S 50 evra
Dreambox DM500HD 180 evra

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.03.2012
ТЕЛЕВИЗОР марка ,, TCL ,, 51 см

Се продава Телевизор марка ,,TCL ,, 51 см. стар 2 години по цена од 4.000 ден. телевизорот е како нов , нее користен за гледање на ТВ него за играње на игри од СОНИ .

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 25.02.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка