Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam Korg Pax2

Prodavam Korg Pax2. Super stanje

Цена:1.200 €

   

Објавен на: 23.03.2016
Buy New: Yamaha Tyros5,4,3-Yamaha PSR S950,900,750,650-Korg Pa3x,Korg Pa800

E-mail: H.gustavo@outlook.com
Gmail:Musicalequipment09@gmail.com
SKYPE: Enquiry-musicalstore

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 17.03.2016
Kupuvam gitari

Kupuvam gitari novi i polovni ( no dobro sochuvani )

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.03.2016
Roland EXR-3 Interactive Arranger General midi2 GX(XGlite)

Синтисајзерот е чисто нов,донесен од Италија,произведен во Roland Italia,се продава заедно со нови сталки PROEL-Made in Italy,екстра нов за екстра цена.

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 24.02.2016
ЧАСОВИ ПО ПИЈАНО

Магистер по пијано со 20-годишно педагошко искуство дава приватни часови по пијано. Подучувам основци, средношколци, студенти, магистранти, докторанти, како и почетници без разлика на возраста. Обе...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 13.02.2016
Пијанино SAMICK - ОДЛИЧНО сочувано!

Се продава!

ОДЛИЧНО СОЧУВАНО скоро ново пијанино со три педали - SAMICK кое со сигурност може да се каже дека може да застане рамо до рамо со одличниот бренд PETROF!

Цена:По договор

   

Објавен на: 07.02.2016
Се продава гитара

Се продава гитара Sound Sation озвучена, добро сочувана, има Elixir жици и дава многу добар звук.

Цена:6.000 ден.

   

Објавен на: 06.02.2016
SETOVI ZA KORG PA

Site poznati setovi za korg pa serii na edno mesto

http://korg-set.jimdo.com/

Цена:20 €

   

Објавен на: 31.01.2016
fender stratocaster usa highway 2005

dobro zacuvana so gigbag originalna made in usa so dokumenti....ponudata e finalna bez zameni

Цена:700 €

   

Објавен на: 24.12.2015
Prodavam Squire Fender Stratocaster

Prodavam elektricna gitara fender stratocaster kako ovaa na slikata crna. Cena po dogovor, a moze i zameni.

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.12.2015
Mic mechanic ispravka na glasot pri peenje, snimanje muzika... nov kupen od kanada!!!!

Muzicki Instrument za ispravka na glasot pri nastap, snimanje ili editiranje. Kupen mi e pred nekoj mesec od Kanada za 150$ jas go prodavam za 6000 den. Ne e pretodno koristen voopsto nov e so se k...

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 20.11.2015
Gitara Karlo Robelli i procesor Behringer VAmp-2

Prodavam ,skoro novi, el.gitara Karlo Robelli so tvrd kufer i gitarski procesor Behringer VAmp-2 so torba,nekolku pati vkljucen. Gitarata e Made in U.S.A.- New York i proizvedena e vo limitirana se...

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.11.2015
TAMBURA-RACNA IZRABOTKA

Prodavam tambura –Bugarija (zvuci kako bas prim),racno izrabotena vo S.M.GILG -Hrvatska od majstorot Velibor Zvirn.Model:TAE54T,serija:610717. Gorna ploca smreka,dolna-avstrijski javor.Proizv...

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.11.2015
LED SIJALICI SO ZVUCNIK/USB/microSD SLOT I FM RADIO

PRODAZBA NA NOVI LED SIJALICI E27 FASONKA SO VGRADEN ZVUCNIK NA NIV KOJ OVOZMOZUVA SLUSANJE NA MUZIKA PREKU SAMATA SIJALICA. SIJALICITE IMAAT USB PRIKLUCOK, SLOT ZA MICRO SD CARTICKA I PODRSKA I SL...

Цена:1.490 ден.

   

Објавен на: 02.10.2015
KREDIT I POZAJMICE 24

KREDIT I POZAJMICA 72 sati

Kontaktirajte nas putem e-maila samo: veselinovskifinancije@outlook.fr
Trebate li kredit? Jeste li u bilo kakve financijske krize ili trebate sredstva za pokretanje v...

Цена:10 ден.

   

Објавен на: 11.09.2015
Се продава гитара

Се продава YamahaAPX 500 гитара, користена пола година , не оштетена.

Цена:11.000 ден.

   

Објавен на: 06.09.2015
ozvucenje super

2 bas binovi B&s pzl 100 1000 w. 2 rcf p l 400 2000 w.
4 sateliti B&S 400 _ 800 w.1 mixsete dynacord 2 copy .2 snagatori gsp 2200 w i 2800 w.1 skretnica

Цена:По договор

   

Објавен на: 31.08.2015
Продавам пијанино Беларус

Продавам пијанино Беларус користено, но во одлична состојба

Цена:1.500 €

   

Објавен на: 19.08.2015
SINTISAJZER / СИНТИСАЈЗЕР

ПРОДАВАМ НОВ ДЕТСКИ СИНТИСАЈЗЕР ОДЛИЧЕН за ПОЧЕТНИЦИ, КОМПЛЕТНО ИСПРАВЕН со МИКРОФОН, РАБОТИ на АДАПТЕР 220V/12V или на БАТЕРИИ со МОЖНОСТ за ПОВРЗУВАЊЕ на СИСТЕМ или ЗВУЧНИЦИ.
СИНТИСАЈЗЕРОТ е ИДЕ...

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 09.08.2015
Продавам магнетофон!

Продавам магнетофон (Made in Japan). Нема кабел за напојување.
Цена 20 евра.
Тел. 075/252-113 и 043/613-497.

Цена:20 €

   

Објавен на: 02.08.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка