Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
gumi pireli 215/70/15 nova ne koristena

Prodavam gumi pireli 215/70/15 nova ne koristena , tel 076455386, marjan

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.09.2012
gumi za djip

prodavam 4 odlicni gumi(C) za djip(W-S), 15/75/195, ili za kombe...gumite se vo odlicna sostojba, naskoro ke ima i slika od gumite...

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 24.08.2012
gumi 14ki

se prodavaat dve gumi 14ki marka Hankook

Цена:50 €

Прилеп
 

Објавен на: 30.07.2012
Gumi 205/55-16 91W

Bridgestoine Turanza ER300

Цена:2.500 ден.

Ресен
 

Објавен на: 27.05.2012
prodavam bandasi aluminski R17

prodavam bandasi aluminski r17 mngu ubavi bandasi koi e ineretsiran za bandasi ne ka se javi o ovvoj broj 048 457 111 i ke vi kazam kakfi bandasi se pozraf cao

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 20.05.2012
prodavam qeliqni bndasi

ako ste za interesirani javete se na ovoj broj 408 457 111 pozraf cao

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 20.05.2012
Polovni gumi

Продавам половни гуми HANCOOK. Цена за една 1000 ДЕН. Комплет четири за 3000 ден.

Цена:1.000 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 14.05.2012
gumi MICHELIN 295/80 R22.5

gumite se vo odlicna sostojba,so dobra sara,michelinki so bandazi za avtobusi ili kamion,dva komada cena mnogu povolna,

Цена:По договор

Крива Паланка
 

Објавен на: 22.04.2012
Gumi 185-60-14 SAVA M+S

Gumi 185-60-14 SAVA M+S

Цена:200 €

Струга
 

Објавен на: 07.03.2012
VULKANIZERSKI MASINI

DEMONTERKA I BALANSERKA DOBRO SOCUVANI

Цена:2.000 €

Прилеп
 

Објавен на: 08.02.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка