Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
top bandazi(felni)

prodavam ili menuvam novi vo kutija bandasi 5*108 so adaptrer strafovi za 5*110 za ope(samo strafovite se 2000 den set) ponudete cena ili zamena za 17 so 5 strafa za opel

Цена:300 €

Скопје
 

Објавен на: 29.10.2014
menjam za nesto dizel

Prodavam ili menuvam za nesto dizel bmwto e do super sostojba registrirano

Цена:10 €

Bmw 525
1989
Скопје
165000 km
Бензин+Плин
4-5 врати
 

Објавен на: 29.09.2014
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка