Категории:

Facebook Like box

Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Iznajmuvam stan vo centar

Nov vo nova zgrada kompletno opremen vednas vseliv.

Цена:300 €

   

Објавен на: 25.05.2020
КОМПЛЕНО НОВ СТАН - ЦЕНТАР

Комплетно нов и опремен стан во Центар - Бунјаковец.
Двособен и во комплетно нова зграда

Цена:300 €

   

Објавен на: 11.11.2015
Iznajmuvam kompletno namesten stan Kisela Voda

Iznajmuvam kompletno namesten stan vo Kisela Voda na ul. Boris Trajkovski sproti Tineks kaj Opsinata.

Цена:220 €

   

Објавен на: 13.07.2015
Kompletno nov stan- kratok prestoj

Kompletno nov stan vo Centar- Bunjakovec. Kompletno namesten. Dnevna cena 30 eur.

Цена:30 €

   

Објавен на: 18.05.2015
Kompletno nov stan

Kompletno nov stan pozadi trgovskiot Bunjakovec. Kompletno nov namestaj i nova zgrada 45 m2. Vseliv od Juni.

Цена:320 €

   

Објавен на: 18.05.2015
Iznajmuvam nov stan vo Bunjakovec

Nov stan vo Bunjakovec. Vednas pozadi trgovskiot Bunjakovec. Kompletno nov ( seuste e vo faza na podgotovka). Vseliv od 01.06.2015. Kat 1.

Цена:320 €

   

Објавен на: 23.04.2015
Iznajmuvam kompletno namesten stan

Kompletno namesten stan K.Voda , Prvomajska sproti Tineks B2. Kat 2, parno , kompletna oprema i bela tehnika. Vednas vseliv

Цена:220 €

   

Објавен на: 23.04.2015
Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка