Facebook Like box

Facebook Like box

Нема резултати од пребарувањето!

Обидете се со впишување на правилниот збор. На пример – mercedes, nokia, toshiba...

Пребарувајте по принцип на клучен збор. Ако барате стан до 30.000 евра, не впишувајте во пребарувачот ’стан до 30.000 евра’, туку само стан, а потоа преку деталниот пребарувач и филтерот селектирајте ги добиените резултати, односно најдете го станот што го барате.

Доколку во деталниот пребарувач одберете престроги критериуми и не ги добиете саканите резултати, обидете се со поопширни критериуми. Пример поголем опсег на цената, и слично за другите параметри...


За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка