Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Геодетска опрема

Продавам
- половна Тотална станица SOUTH NTS-362R , комплет со троножец и оптичка призма со држач за призма – цена 1650 евра.
- половен GPS ROVER SOUTH S82T, со контролер и постоље за GPS ...

Цена:4.650 €

Скопје
 

Објавен на: 24.07.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка