Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
LABRADOR

labrador star 1 god. so dokumenti.

Цена:1 €

Кочани
 

Објавен на: 14.10.2020
Се подаруваат 2 женски и 1 машко куче !!!

Се подаруваат Заја, Аја и Мико!!!
Се подаруваат 2 женски и 1 машко куче на вистински љубители. Ќе ги добиете прочистени од внатрешни и надворешни паразити.
Контакт тел: 070/823-096 и 076/485-319

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 05.10.2016
KOTEL ZA NAFTA

PRODAVAM KOTEL ZA NAFTA KORISTEN SAMO EDNA GODINA KOTELOT E KAKO NOV.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.12.2015
ПЕЧАТЕНИ МАТЕРИЈАЛИ

ПЕЧАТИМЕ:
- ФЛАЕРИ
- БРОШУРИ
- МЕМОРАНДУМИ

Цена:1 ден.

Штип
 

Објавен на: 21.08.2015
IZRABOTKA NA DRVENI ZARDINJERI

IZRABOTUVAM DRVENI ZARDINJERI BUNARI KOLICKI METALNI TOCACI BETONSKI SAKSII KORITA BUNARI LEBEDI 070552109

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.05.2015
Принт на puzzle / сложувалка по Ваш избор!!

Не знаете што да му подарите на Вашиот партнер??
Принт на puzzle/ сложувалка е брзо и едноставно решение на вашиот проблем.
Само испратете ја Вашата замисла на слика,текст,дизајн или апликација н...

Цена:200 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 16.03.2015
RABOTA VO GERMANIJA

se baraat dve devojki so bugarski pasosh za rabota vo stranstvo potocno vo germanija, kako kelnerki vo kafic i vo restoran dobro se plakja, prednost imaat onie sto znaat germanski jazik za detalni ...

Цена:1.000 €

Скопје
 

Објавен на: 09.03.2015
Подарувам кученца од мала раса

Подарувам 2 женски и 1 машко кутре од мал раст стари скоро 2 месеци способни и сами да се хранат.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 07.03.2015
Odlican posao

Odličan internet posao za ozbiljnu zaradu. Naš tim se razlikuje od drugih i
zbog toga svi postižemo odlične rezultate
informacije vo inbox ili kontakt telefon

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.02.2015
Специјална понуда за заем за новата година

Специјална понуда за заем за новата година


Специјализирана за заеми грантовите, ние нудиме кредит од € 5.000 до 3.000.000€ (годишна каматна стапка од 3%) за времетраење на отплата од...

Цена:1 €

Берово
 

Објавен на: 05.01.2015
KAMAGRA-CIALIS-MAN KING

Tadacip,super cialis,4 20mg-16eur
Kamagra SUMECE,tablete,7 100mg-18eur
Kamagra oral gelly,gel,7 100mg-15eur
Kamagra GOLD,tablete,4 100mg-12eur

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.10.2014
Помош домации

Ги молаm сите добри луѓе кои имаат можност за донации да ми помогнат да соберам финансиски средства за запишување последна година на факултет. Благодарам.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 01.09.2014
kredit nudi za brzu Garancija 12h


Mislim da vam pomoći s brzo financiranje i fiable.Je ima kapital koji će biti korišten za dodjelu posebne kredite s rokom dospijeća kratke i duge u rasponu od 5.000 € 2 milijuna &euro...

Цена:1 ден.

Велес
 

Објавен на: 17.07.2014
BEKO KLIMA 7KW

PRODAVAM BEKO KLIMA 7KW VO DOBRA SOSTOJBA CENA:14500 + MONTAZA 4200

Цена:14.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.06.2014
Zajmu između posebice vrlo ozbiljna

Bok
Vi bili uskraćeni za banku, jer je vaša kreditna ne ispunjavaju svoje
standardima? Vi san posjedovanje vlastitog doma, ali je odbio
hipoteka zbog nedovoljne kredit? Vaš posao

Цена:5.000 ден.

Штип
 

Објавен на: 25.05.2014
Списанија

Постари броеви од Убавина и Здравје, Unique. Во одлична состојба

Цена:10 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.04.2014
Тој нуди брз и лесен кредит

Тој нуди брз и лесен кредит
Здраво на сите, потребен ви е кредит да се инвестира за да се создаде или финансирање на проектот. Треба пари за вашите лични потреби, тие одбиле од страна на банката,...

Цена:1 €

Куманово
 

Објавен на: 03.04.2014
pokani za svadba

prodavam pokani za svadba vo razni dezeni, tekstot go birate vie samite

Цена:По договор

Гевгелија
 

Објавен на: 30.03.2014
So eden klik do LapTop,250 $ ...

Kompanija koja podolgo vreme e prisutna na internet i koja nagraduva za seto vreme sto go minuvas na internetot.

http://bit.ly/1ljgeQR

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 18.03.2014
Понуда за заем помеѓу особено

За партијата сезона нудиме брзи заем од € 300 до € 10 000 за помалку од 72 часа за да одговори на вашите проекти и мали бизниси, Ве молиме контактирајте не на e-mail: lebeaune@gmail.com

Цена:1 €

Дојран
 

Објавен на: 23.12.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка