Филтер

избери
до
избери
избери
до
избери
избери
до
избери
Филтрирај
Сите

ДОПОЛНИТЕЛНОFacebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam Motor OD Mashina Za Drva (Rade Koncar) (Mozi Zamena Za Motor Kola Postara )

Raboti .
Zamena za kola yugo ili postara
Zamena Za Motor do 50c

Цена:По договор

   

Објавен на: 05.03.2020
Rakavici Alpinestars gp pro

Kozni rakavici Alpinestars gp pro so protektori, vrvna izrabotka!

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.08.2019
Pojas za motor NERVE

Zastiten pojas za motor NERVE..odlicen kvalitet!

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.08.2019
Alpinestars tank torba

Alpinestars tank torba so magneti za na rezervar , odlicen kvalitet i izrabotka.

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.08.2019
Alpinestars tech aero tank torba ranec 2vo1

Alpinestars tech aero ranec se pricvrstuva na rezervar so dodatni magneti (moze i da se otstranat) ili so sigurnosni kaisi...kapacitet 30l i od gornata strana ima providna pregrada pogodna za ispec...

Цена:3.600 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.08.2019
Keeway Superlight

Itno se prodava,ima pominati samo 2800km,prva registracija 2015

Цена:700 €

2008
2800 km
Охрид
 

Објавен на: 03.07.2019
Se Prodava

Se Prodava Skuter 50cc , godina 2007, so pominati 4700km, odlicno socuvan bez nikakvi popravki.

Цена:По договор

2007
4700 km
Радовиш
 

Објавен на: 12.06.2019
vespa /skuter

Prodavam radio fm predavatel ili menuvam za vespa/skuter ke se dogovorime samo dajte gi svoite ponudi

Цена:20.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.11.2018
Skuter SYM

Se prodava skuter Sym Jet 4 R so pominati 6000 km

Цена:1.100 €

6000 km
Скопје
 

Објавен на: 19.09.2018
aprilia shiver 750

prodavam aprilia shiver 750 so pominati 11000 km registriran do mart 2019 i napraven celosen vtor servis motorot e vo odlicna sostojba servisite se praveni vo dinamix

Цена:4.200 €

11000 km
Скопје
 

Објавен на: 26.05.2018
SKUTER

Prodavam skuter OD 2013 GODINA nevozen -marka YIYING 50, SILA 2.2
KONTAKT TELEFON: 070499453

Цена:650 €

Скопје
 

Објавен на: 25.03.2018
Kufer Tech 48l

Malku koristen so drzac komplet

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 09.10.2017

Цена:По договор

   

Објавен на: 17.09.2017
ПРОДАВАМ КОЖНИ ТОРБИ ЗА МОТОР ЧОПЕР

Продавам кожни торби-бисаги за мотор чопер- custom, од висококвалитетен матерјал бизон кожа со сите држачи во коплет во перфектна состојба!


Цена:По договор

   

Објавен на: 08.08.2017
SE PRODAVA KAWASAKI ZR7

Motorot e vo odlicna sostojba so giwt vizir i drzac ...brembo plocki kn filter napraven servis i registriran .. ve molam bez zameni

Цена:2.750 €

2001
60000 km
Скопје
 

Објавен на: 23.04.2017
EKSTRA KYMCO 500i

prodavam ili menuvam kymco 500i,registriran,servisiran so ekstra gumi i spremen za sezona.So motorot odi i cerada original i kuferce GIVI.Koja saka da vozi motor brz i so mala potrosuvacka neka pov...

Цена:3.100 €

2008
25000 km
Скопје
 

Објавен на: 20.04.2017
SKUTER ARORA 150

SKUTER ARORA 150 2007god POMINATI 15000km
ODLICNO SOCUVAN

Цена:370 €

2007
15000 km
Скопје
 

Објавен на: 01.06.2016
skuter Jon Way (Ranger) 150 cc

Се продава скупер Jon Way 150cc
2008 година (прв газда), регистриран до 25 Јули 2016.


Цена:27.000 ден.

2008
10000 km
Скопје
 

Објавен на: 26.05.2016
Prodavam skuter SKarabeo 125 GT

Garaziran, prv sopstvenik, socuvan i vo sovrsena sostojba, nov akumulator, vizir, stranicni kuferi ..

Цена:1.500 €

2005
9000 km
Скопје
 

Објавен на: 26.03.2016
Продавам мотор

Се продава мотор марка Suzuki Intruder 1800

Цена:9.000 €

2009
 

Објавен на: 13.10.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка