se prodava

ЦЕНА: По договор

se prodava


se prodava kombe fiat dukato 2007Град:
Skopje
Телефон:
070270286
Објавен на:
13.10.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Гориво:
 Дизел
Година на производство:
 2007
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 / km
Аудио систем:
 Радио касетофон

Контакт

Име:
Kosta Aleksov
Град:
Skopje
Телефон:
070270286
Објавен на:
13.10.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка