prodavam kamion hitno

ЦЕНА: По договор

prodavam kamion hitno


Hitno prodavam kamion furgon moze i zamenaИме:
Град:
Stip
Телефон:
070210787
Објавен на:
18.06.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Гориво:
 Дизел
Година на производство:
 2003
Град:
 Штип
Поминати километри:
 / km

Контакт

Име:
Stole Petrov
Град:
Stip
Телефон:
070210787
Објавен на:
18.06.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка