prodavam citroen c4 exclusive 2.0 hdi 138 ks

ЦЕНА: 6300 €

prodavam citroen c4 exclusive 2.0 hdi 138 ks


dobro socuvan garaziran, proizveden 2004 dekemvri so ful oprema servisna kniska, senzori za parkiranje,senzori za dozd,esp,navigacija,tempomat,grejaci na sedistata so zelen karton do 12 mesec itnИме:
Град:
negotino
Телефон:
078408256
Објавен на:
17.05.2015

ЦЕНА: 6300 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Citroen C4
Година на производство:
 2004
Град:
 Неготино
Поминати километри:
 155000 km
Гориво:
 Дизел
Коњски сили:
 138 кс
Врати:
 4-5 врати
Аудио систем:
 МП3 плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Борд компјутер
check Airbag
check Ел. стакла
check Кожни седишта
check Металик боја
check Сервисна книшка
check Серво волан
check Централно заклучување
check Аларм
check Чиста документација

Контакт

Име:
miki mirchev
Град:
negotino
Телефон:
078408256
Објавен на:
04.05.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка