Facebook Like box

izdavam stan vo aerodrom kaj kapitol

ЦЕНА: 15000 €

izdavam stan vo aerodrom kaj kapitol


gradba2017,parno,kabelska, internet,so zasebna soba klima, ,dobra lokacija,na sama avtobuska ,do rudarski institut,visoko prizemje,kabelska internet inverter klima gradsko parno Mali reziski trosoci
tel 078383195 meriГрад:
skopje
Телефон:
075308229
Објавен на:
03.09.2023

ЦЕНА: 15000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
krste disliev
Град:
skopje
Телефон:
075308229
Објавен на:
07.08.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка