izadavanje sobi

ЦЕНА: 300 мкд

izadavanje sobi


Leto 2016, booking izdavanje sobi
Ezerski Lozja Struga
Objektot e opremen so poveke krevetni sobi,
opremeni kujni, sopsteven parking prostor i Wi-Fi free.
Cena 300 od krevet, za deca do 7 godini bez naplata,
za deca do 12 godini polovina cena.Град:
Струга
Објавен на:
04.07.2016

ЦЕНА: 300 мкд

Карактеристики:

Контакт

Град:
Струга
Објавен на:
04.07.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка