gt avalanche 3.0 prodavam velosiped hitno

ЦЕНА: 8000 мкд

gt avalanche 3.0 prodavam velosiped hitno


tocakot ne mu cini zadnata osovina na trkaloto drugo se e vo red i kako so e bez osovina go prodavam hitno za 8 iljadi denari
ist e kako na slikata samo bez diskГрад:
bitola
Телефон:
075765623
Објавен на:
19.10.2014

ЦЕНА: 8000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Битола

Контакт

Име:
kalcho kalchovski
Град:
bitola
Телефон:
075765623
Објавен на:
19.10.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка