gliser Draco

ЦЕНА: 3100 €

gliser Draco


gliser Draco 5,30 met so kabina, prikolka, motor mercury 4 tl. trenutno vo Dojran.Град:
Skopje
Телефон:
070648001
Објавен на:
28.07.2016

ЦЕНА: 3100 €

Карактеристики:

Град:
 Дојран

Контакт

Име:
Aleksandar Stojanovic
Град:
Skopje
Телефон:
070648001
Објавен на:
28.07.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка