aprilia shiver 750

ЦЕНА: 4200 €

aprilia shiver 750


prodavam aprilia shiver 750 so pominati 11000 km registriran do mart 2019 i napraven celosen vtor servis motorot e vo odlicna sostojba servisite se praveni vo dinamixГрад:
skopje
Телефон:
078376955
Објавен на:
26.05.2018

ЦЕНА: 4200 €

Карактеристики:

Година на производство:
 0
Град:
 Скопје
Поминати километри:
 11000 km

Контакт

Име:
vladimir klifov
Град:
skopje
Телефон:
078376955
Објавен на:
26.05.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка