Xalkidiki-Kasandra/Sitonia Taxi Vip

ЦЕНА: 25 мкд

Xalkidiki-Kasandra/Sitonia Taxi Vip


prevoz do xalkidiki -bilo koj od kracite,vo sekoe vreme ...popust 10 % za povratni turi....cenata e 30 evra po covek za 4 luge...cenata e po dogovor...vo zavisnost na koe mesto sakate da odite...prevozot se vrsi so kolata od slikata....sopping turi do IKEA-COSMOS-JUMBO......prevoz do site pristaniste......VO SOLUN-VOLOS-IGUMENICA-PATRA .....kont tel.....ako ne sum dostapen na mkd broj....pisete sms ili javete se direktno na gr broj........odgovaram na sms........070 756 179 077 734 761
+30 699 507 2 807 grcija mobГрад:
SKOPJE
Телефон:
077 734 761
Објавен на:
17.08.2016

ЦЕНА: 25 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
goce stamenkov
Град:
SKOPJE
Телефон:
077 734 761
Објавен на:
20.07.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка