Vrsam Transport

ЦЕНА: По договор

Vrsam Transport


Vrsime sekakov vid na prevoz, transport niz Skopje i R.M. so i bez rabotnici, cena po dogovor, selidbi, mebel, bela tehnika, pokuknina, muzicki instrumenti, sut vo vreki, stari raboti i slicno, rabotime i za vikend.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
076 611 910
Објавен на:
17.02.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Rade
Град:
Skopje
Телефон:
076 611 910
Објавен на:
17.02.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка