TAKSI PREVOZ SOFIJA SOLUN BEOGRAD TIRANA

ЦЕНА: 1 €

TAKSI PREVOZ SOFIJA SOLUN BEOGRAD TIRANA


Vrsime taksi prevoz niz cela Makedonija i cela evropa,precek na vasite gosti od site aerodromi na balkanot.soping turi,turisticki patuvanje.Za informacii javete se rabotime 24\7Град:
Skopje
Телефон:
078244527
Објавен на:
28.05.2015

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Pero Ilievski
Град:
Skopje
Телефон:
078244527
Објавен на:
28.05.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка