Se prodava voden skuter

ЦЕНА: По договор

Se prodava voden skuter


YAMAHA HL700
prva registracija 17.07.2000
brodski
YAMAHA
58.80 KW
2 lica
dolzina 3.15 m
sirina 1.05 m
visina 1.05
Cena po dogovor. Za povekje informacii javete se na 071/234-567Име:
Град:
Skopje
Телефон:
071/234-567
Објавен на:
09.06.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Trajko
Град:
Skopje
Телефон:
071/234-567
Објавен на:
09.06.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка