SE PRODAVA DAEWOO REZZO

ЦЕНА: 1150 €

SE PRODAVA DAEWOO REZZO


Se prodava daewoo rezzo 2,0 so vgraden plinski ured,(so atest) zamenet set rebrast kais,registrirana I platen danok.Град:
Kumanovo
Телефон:
0038970200728
Објавен на:
27.01.2018

ЦЕНА: 1150 €

Карактеристики:

Марка возило:
 Daewoo Rezzo
Година на производство:
 2001
Град:
 Куманово
Поминати километри:
 200 km
Коњски сили:
 / кс
Гориво:
 Бензин+Плин
Врати:
 4-5 врати
Аудио систем:
 МП3 плеер

Дополнително:

check Клима
check ABS
check Плин
check Ел. стакла
check Металик боја
check Серво волан
check Централно заклучување
check Чиста документација

Контакт

Име:
Ivica Petrusevski
Град:
Kumanovo
Телефон:
0038970200728
Објавен на:
27.01.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка