Prodavam gliser

ЦЕНА: 3000 €

Prodavam gliser


Model Hellas, motor Mariner 90KS dvotakten so trim, prikolkaОбјавен на:
24.08.2013

ЦЕНА: 3000 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Објавен на:
24.08.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка