Prodavam Roto Baliracka,kabina i silazer

ЦЕНА: По договор

Prodavam Roto Baliracka,kabina i silazer


Prodavam Roto baliracka vo ispravna sostojba KRONE ili menuvam za pomala,kabina za ferguson i silazer KEMPER vo ispravna sostojba.cena po dogovorГрад:
Vinica
Телефон:
077696494
Објавен на:
27.01.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Dejan Atanasov
Град:
Vinica
Телефон:
077696494
Објавен на:
27.01.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка