PEUGEOT 307 2.0 HDI

ЦЕНА: По договор

PEUGEOT 307 2.0 HDI


Peugeot 307 2.0 HDI 2003 godina kupen od Euroimpex so full oprema i solidno sochuvan so pominati 170.000 km. Redovno servisiran vo Euroimpex.
Registriran do 06/2023, odlichen avtomobil za gradsko vozenje, ekonomicen i vo potrosuvachkata I odrzhuvanjetoИме:
Град:
skopje
Телефон:
078383973
Објавен на:
25.09.2022

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Hris Des
Град:
skopje
Телефон:
078383973
Објавен на:
25.09.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка