Otkup Na MTB Velosipedi so original Shimano delovi.Plakam vednas

ЦЕНА: 300 €

Otkup Na MTB Velosipedi so original Shimano delovi.Plakam vednas


Otkup na MTB(planinski) i Road velosipedi.Isklucivo so Shimano i Sram delovi.Isplata vednas


tel:070 853-488
e-mail:dejanotkup@gmail.comИме:
Град:
Skopje
Телефон:
070853488
Објавен на:
25.04.2014

ЦЕНА: 300 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Dejan Otkup
Град:
Skopje
Телефон:
070853488
Објавен на:
25.04.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка