Opel Astra 1.6 100KS karavan benzin/plin

ЦЕНА: 1100 €

Opel Astra 1.6 100KS karavan benzin/plin


Opel Astra 1.6 100KS karavan benzin/plin
Registrirana do 08/2022Град:
Skopje
Телефон:
078402082
Објавен на:
05.11.2021

ЦЕНА: 1100 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Kire Kezarovski
Град:
Skopje
Телефон:
078402082
Објавен на:
05.11.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка