Odlicni letni gumi 225-55/16 Continental 2018 god so bandazi'

ЦЕНА: 14000 мкд

Odlicni letni gumi 225-55/16 Continental 2018 god so bandazi'


Prodavam perfektni Continental Premium Contact gumi 225-66/16 koi se mnogu malku vozeni i se proizvedeni 2018 godina, plus bandazi 16 ki original WV (na slika detali za bandazi) so zig koi nemaat nikakva mana i zabeleska. Uvezeni se od Germanija za licna upotreba no ne odgovartaat i zatoa se prodavaat. Samo gumi 200 eur, a samo bandazi 75 eurГрад:
Skopje
Телефон:
070359811
Објавен на:
27.03.2021

ЦЕНА: 14000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Goran Atanasov
Град:
Skopje
Телефон:
070359811
Објавен на:
27.03.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка