Facebook Like box

Nudime rabota vo Makarska

ЦЕНА: 10002000 €

Nudime rabota vo Makarska


Barame konobar, kuvar, pizza majstori i prodavaci za vo pekara vo Makarska

Imame potreba od 2x konobara, 2x pizza majstori,
1x kuvar grill, 1x tava pasta, 2x prodavaci za vo pekara

za perio od 01.06.2023 do 01.10.2023 za vo Pisak Makarska

Plata pizza i kuvar 2000 evra
konobar i prodavac 1000 evra so smestaj i hrana

tel. za kontakt +420704615780 WhatsApp
email: perunovicdragutin267@gmail.comОбјавен на:
15.05.2023

ЦЕНА: 10002000 €

Карактеристики:

Контакт

Објавен на:
13.06.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка